Працівники кондитерської фабрики в Житомирі відстояли своє підприємство

  4 Сiчня, 2016 17:52
  На фабриці потрохи оговтуються від жаху, скоєного "тітушками", та готуються до відновлення роботи.
  Працівники житомирської кондитерської фабрики
  Працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ"

  Працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" відстояли своє підприємство та прогнали озброєних "тітушок" нардепа Пашинського, які залишили по собі погроми, сміття та величезні збитки.

  Наразі робітники прибирають цехи, проводять інвентаризацію та готують підприємство до відновлення роботи, передає кореспондент UA1.

  "Вчора, 3 січня, всі працівники фабрики прийшли рятувати своє підприємство, разом згуртувалися, зайшли на територію фабрики і вигнали всіх тітушок. Зараз усі працівники на виробництві, будем запускатись" – розповідає начальник цеху з виробництва вафельної продукції.

  Про жахіття бандитського нападу згадує й інша керівниця одного з цехів фабрики.

  "Люди Пашинського захопили нашу фабрику 30-го числа. Тут ввечері вони громили і трощили буквально все на світі. Це був жах. Жахливо страшно, тому що люди були, навіть не люди, а одні "відморозки". Але ми позбулися їх, слава богу".  Заступник директора фабрики з виробництва Людмила Лущик розповіла про завдані бандитами збитки. За її словами, невідомі розгромили гараж, склад готової продукції, розграбували і пошкодили дороговартісне обладнання лабораторії, розгромили комп’ютерну техніку, пошкодили навантажувачі. Зараз усі збитки підраховуються, а з завтрашнього дня планується запустити виробництво.

  "Я просто хочу сказати, що весь колектив не допустить, щоб підприємство було захоплено невідомими людьми, які трощили 3 дні майно фабрики. Весь трудовий колектив сьогодні на підприємстві, 1500 людей, і вони готові відстояти в будь-який момент своє підприємство" – зазначила Людмила Лущик.

  Щодо збитків, спричинених бандитами, юристи готують судові позови на мільйони гривень.

  Як повідомлялось, на захопленій фабриці "ЖЛ" мародерствували тітушки-наркомани при повній бездіяльності поліції. За словами очевидців, їм регулярно передавали наркотики. 

  Теги : збитки сергій пашинський тітушки житомир рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів