Посол Нідерландів вважає, що відео з погрозами його країні матиме зворотній ефект

  19 Сiчня, 2016 18:35
  "Автори цієї акції втрачають розум", - вважає заступник голови адміністрації президента Костянтин Єлісєєв.
  Пропагандистське відео, на якому нібито бійці полку "Азов" погрожують Нідерландам "знищувати нідерландців в разі, якщо не буде терміново ратифікована Угода про асоціацію", не матиме бажаного ефекту в світі. 
  Про це заявив посол Королівства Нідерланди в Україні Кейс Кломпенхаувер на зустрічі із заступником глави адміністрації президента Костянтином Єлісєєвим, передає прес-службу президента України.

  На зустрічі обговорили підготовку до консультативного референдуму в Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС. 

  Українська сторона рішуче дезавуювала відео.

  "Ця фейкова постанова є цинічним проявом агресивної пропаганди, яка з усією очевидністю спрямована проти України, її міжнародного іміджу та Угоди про асоціацію з ЄС. Автори цієї акції втрачають розум, намагаються скористатися останнім шансом, аби не дозволити Україні самій обирати своє майбутнє. Їм не вдалося запобігти підписанню Угоди про асоціацію з ЄС, і тепер вони прагнуть зупинити її імплементацію та повне набуття чинності Угодою", – наголосив Костянтин Єлісєєв.

  Українська та нідерландська сторони висловили спільну позицію, що подібні фейкові акції не зможуть позначитися на високому рівні партнерства та співробітництва між двома країнами.

  "Пропагандистський крок, який мав на меті посіяти розбрат між українським та нідерландським народами, очікувано матиме зворотній ефект у світі, в якому сповідують цінності демократії, свободи і прав людини. Знищувати прапор країни – це відразлива наруга над державною символікою, і в Україні, яка глибоко цінує дружні й теплі відносини з Королівством Нідерланди, ніколи й ні в кого б не піднялася рука таке зробити", - йдеться у повідомленні.

  Теги : референдум АЗОВ асоціація з ЄС провокація нідерланди Костянтин Єлісєєв
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів