Пособника рейдерів житомирської кондитерської фабрики можуть арештувати

  14 Грудня, 2015 15:19
  Колишньому акціонеру "Житомирських ласощів" може "світити" до 10 років.
  Колишній акціонер ЗАТ
  Колишній акціонер ЗАТ "Житомирські ласощі" Юрій Лещинський

  Колишній акціонер ЗАТ "Житомирські ласощі" Юрій Лещинський може бути невдовзі заарештований правоохоронцями. Громадянин США і Росії  є учасником протизаконної схеми рейдерського захоплення житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ".

  Він виступає публічним ініціатором створення і діяльності неіснуючого ЗАТ "Житомирські ласощі", яке шляхом ряду протизаконних дій намагається заволодіти цілісним майновим комплексом в Житомирі, що належить реально існуючому підприємству ТДВ "ЖЛ". У результаті дій Лещинського і його пособників діяльність кондитерської фабрики заблоковано. Більше 2 тисяч працівників підприємства залишились без роботи.

  Лещинського підозрюють за двома статтями Кримінального кодексу України - фіктивне підприємництво (ч. 2 ст. 205 КК) та протидія законній господарській діяльності (ч. 3 ст. 206 КК). Сукупність покарання за цими двома статтями - від 5 до 10 років.

  Незаконно внесене в реєстр юридичних осіб ЗАТ "Житомирські ласощі" очолює Олександр Рогаль, колишній директор підприємства "Житомирторф", яке входить в орбіту інтересів нардепа Сергія Пашинського. Рогаля звинувачують у підробці документів, протиправному заволодінні майном підприємства, шахрайстві та протидії законній господарській діяльності.

  Наразі заяви та матеріали справи проти Юрія Лещинського розглядаються в МВС та прокуратурі.

  Більш детально дивіться відео про організаторів та виконавців схеми рейдерського захоплення ТДВ "ЖЛ". 

  Теги : рейдерське захоплення «ЖЛ» Юрій Лещинський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів