Посадовці МВС досі протиправно їздять на дорогих авто із номерами прикриття

  13 Грудня, 2015 14:45
  У Міністерстві пояснюють факт використання посадовцями дорогих авто проведенням АТО - для відряджень у прифронтову зону.
  Фото з відкритих джерел

  Посадовці центрального апарату Міністерства внутрішніх справ приїжджають на роботу на автомобілях класу "люкс".

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Під час розслідування було виявилено більше десяти автомобілів, які щодня заїжджають на службову парковку МВС, середньою вартістю 30 тисяч доларів.

  Зазначається,  що головною і чи не найдорожчою "прикрасою" внутрішньої парковки МВС є Cadillac Escalade, на якому, за інформацією джерел в самому міністерстві, які розмовляли на умові анонімності через ризик втратити роботу, на роботу їздить заступник міністра Авакова Олексій Тахтай. Більше того, одразу два джерела з МВС підтвердили, що цей Cadillac колись належав екс-міністру внутрішніх справ Анатолію Могильову.

  Наголошується, що загалом, Міністерство має забагато авто відносно ліміту, встановленого Кабінетом міністрів - у травні 2014 року уряд Яценюка вирішив розпродати службові автопарки міністерств та видав постанову зробити це доручення офіційним . Після розпродажу у МВС для користування центрального апарату мало б залишитись лише три автомобілі.

  Підкреслюється, що факт використання керівництвом МВС розкішних автомобілів, придбаних ще за часів Януковича, у прес-службі МВС пояснюють непевно: там припускають, що "можливо, ця постанова була якимось чином змінена або відкоригована".

  Крім того, у Міністерстві зазначають, що таке може бути також через проведення АТО -  "керівництво МВС часто використовує службові автомобілі, зокрема, і для відряджень у прифронтову зону та для роботи у зоні антитерористичної операції, і в інших цілях, які вимагають додаткових заходів як безпекового, так і оперативного характеру". 

  Журналісти наголошують: часто службові авто МВС обладнані номерними знаками прикриття, яких не має у базі ДАІ та наводять слова юриста Дмитра Гончаренка, який зазначає, що такі номери можуть використовуватися лише з метою проведення оперативно-розшукової діяльності обмеженим колом осіб.

  Проте, наголошується, співробітники МВС використовують ці номери повсякчас, пояснюючи це заходами безпеки для керівництва.

  Разом з тим, прес-служба МВС говорить, що Міністерство готове розслідувати будь-які підозри на невідповідність стилю життя доходам співробітників та пропонує громадянам надавати таку інформацію до атестаційної комісії, бо саме зараз у МВС триває переатестація співробітників.

  Теги : розслідування МВС Арсен Аваков Янукович Арсеній Яценюк автомобіль номерні знаки
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів