Порошенко запросила на каву хворого на ДЦП, якого вигнали зі львівського ресторану

  10 Лютого, 2016 22:22
  Перша леді обурена випадком, який стався з хворим на ДЦП Романом Кисляком.

  Дружина президента України Марина Порошенко записала відео, в якому висловила своє обурення випадком у Львові, де з ресторану "Vapiano Lviv" вигнали хворого на дитячий церебральний параліч переселенця з Донбасу Романа Кисляка.

  Порошенко підтримала суспільство, яке обурене зневажливим ставленням працівників ресторану до людини з діагнозом ДЦП.

  У записаному відеозверненні Марина Порошенко нагадала українцям, що жодна людина не застрахована від потенційної інвалідності. Також перша леді запросила жертву дій персоналу ресторану "Vapiano Lviv" Романа Кисляка на "філіжанку кави".

  "Я цілком підтримую хвилю обурення українців щодо ситуації, яка сталася з хворим на ДЦП Романом Кисляком. Твердо переконана, що подібний вчинок стосовно людини з інвалідністю є щонайменше безбожністю. Адже рівноправне ставлення один до одного робить нас людьми та єдиним непереможним народом. І якщо хтось вважає, що має право на зверхність до людей з обмеженими можливостями, то хочу нагадати, що кожен з нас знаходиться від потенційної інвалідності на відстані аварії. Дорогий Романе, дякую тобі за твоє велике серце, наповнене добром, людяністю, вмінням прощати і допомагати іншим. А ще, буду рада зустрітися з тобою за філіжанкою кави", – сказала Марина Порошенко.

  Слова підтримки Дружини Президента України Марини Порошенко на...

  Слова підтримки Дружини Президента України Марини Порошенко на адресу Рома Кисляк

  Опубликовано Фонд Порошенка 10 февраля 2016 г.
  Теги : львівські новини Марина Порошенко ресторан Vapiano Lviv
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів