Порошенко записав звернення до річниці збиття літака MH17

  17 Липня, 2015 09:52
  "Винні у трагедії будуть покарані, це не порожні слова" – заявив президент.

  Президент України Петро Порошенко записав відеозвернення у зв’язку з річницею авіакатастрофи рейсу MH17 у небі над Донбасом і пообіцяв, що винні у трагедії будуть покарані.

  Відеозвернення було розміщене на сторінці президента у Facebook. Так, його основні цитати зі звернення:

  "Рік тому ми дали клятву, що винні у трагедії будуть покарані. Це не порожні слова. Вбивці повинні знати, що покарання неминуче".

   "Цей цивільний літак і 298 людей на борту стали ціллю безжальної терористичної атаки з території, окупованої підтримуваними Росією бойовиками на сході України. Високотехнологічна зброя, з якої було збито літак, могла потрапити до рук терористів тільки з Росії".

  "Український народ сприйняв цю катастрофу як особисту трагедію. Рік тому тисячі людей по всій Україні висловили свій рішучий протест проти терористів".

  "Навряд чи хтось може співчувати родинам жертв рейсу MH17 більше, ніж українці. Через агресію Росії тисячі українців втратили життя, тисячі людей були поранені. Багато українських міст та селищ було знищено. Понад півтора мільйона українців були змушені покинути свої домівки та шукати прихистку. Ми віримо, що маємо достатньо сил, щоб протистояти ворогу".

  "Наш моральний обов`язок на вшанування пам`яті полеглих - забезпечити справедливе покарання винних у збитті літака. Цей злочин являє собою загрозу для всього міжнародного співтовариства. Цей акт жорстокості не може мати прощення у сучасному світі".

  Як повідомлялось, Нідерланди та Малайзія наполягають на створенні міжнародного трибуналу за збитий Боїнг. Єдина країна, яка виступає проти створення трибуналу – Росія. Вчора ж ООН уже погодила статут трибуналу щодо збитого Боїнга.

  Звернення Президента України у зв’язку з річницею збиття літака #MH17 «Малайзійських авіаліній»Пані та панове,Рівно рік тому пасажирський літак «Боїнг-777» «Малайзійських авіаліній» – рейс MH17 – летів з Амстердама у Куала-Лумпур. 283 пасажирів. 15 членів екіпажу. Громадяни 10 країн. 80 дітей, троє з яких малюки віком до 2 років. Лікарі, вчені, політики, громадські діячі. Доньки, сини, дідусі і бабусі, подружжя. Рік тому ми дали клятву, що винні у трагедії будуть покарані. Це не порожні слова. Вбивці повинні знати, що покарання невідворотне. Ladies & Gentlemen,Exactly one year ago a regular passenger Boeing 777 of Malaysian Airlines – flight MH17 – was on route from Amsterdam to Kuala Lumpur. 283 passengers. 15 members of the crew. Citizens of 10 countries. 80 children, three of them toddlers under the age of 2. Doctors, scientists, politicians, civil activists. Daughters, sons, grandfathers and grandmothers, spouses.A year ago we made an oath that those responsible for the tragedy would be punished. Those are not empty words. The murderers should know that the punishment is inevitable.

  Posted by Петро Порошенко on 16 Июль 2015 г.
  Теги : авіакатастрофа звернення Петро Порошенко MH-17
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів