Порошенко вручив державні нагороди видатним українцям

  24 Сiчня, 2016 09:57
  Президент нагородив Орденом Свободи, орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня та орденом "За заслуги" I ступеня видатних громадян України.
  Фото: president.gov.ua

  23 січня на честь Дня Соборності України, який відзначався 22 січня, Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди видатним громадянам України.

  Про це повідомляє прес-служба глави української держави.

  "Орденом Свободи були відзначені Дмитро Павличко та Святослав Вакарчук, орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня - Володимир Філенко, орденом "За заслуги" I ступеня - директор державної установи "Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України" Ілля Ємець" , - йдеться в повідомленні.

  Зазначається: у своїй вітальній промові Президент наголосив на тому, що "кожен з нагороджених зробив видатний внесок не тільки в розвиток рідної країни, але і її об'єднання", а також підкреслив, що "завдяки старанням українців про Україну знає весь світ - про неї говорять керівники інших держав, світові лідери під час зустрічей".

  Разом з тим, Святослав Вакарчук під час нагородження виступив зі зверненням до Президента, в якому наголосив на тому. Що в попри гучні заяви в країни не відбувається очікуваних змін, а "корупція, тотальна несправедливість, невігластво, низький рівень так званої еліти – значно підступніший і небезпечніший ворог, ніж будь-який зовнішній", додавши, що "для того, аби перемогти його, потрібні герої в українській політиці і владі, яких, на жаль, на сьогоднішній день нема".

  Теги : Порошенко Святослав Вакарчук нагородження Ємець орден "За заслуги" орден свободи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів