Порошенко: Україна може не тільки себе захистити

  14 Жовтня, 2015 12:35
  З такими словами президент відкрив виставку військової техніки у столиці.

  Україна більше ніж за рік створила сучасну, боєздатну, патріотичну та ефективну армію. 

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко, відкриваючи виставку військової техніки "Сила нескорених" на Михайлівській площі у Києві з нагоди Дня захисника України.

  Порошенко відзначив, що Україна, як і в давні козацькі часи, "стала захисним муром на східному кордоні Європи", зупинивши одну з найбільших армій у світі. Заплативши, однак, велику ціну: тисяча загиблих та понад мільйон біженців.

  Президент розповів про виставку, яка демонструє, що було зроблено за останні півтора роки. А саме як спільними зусиллями була створена боєздатна та ефективна армія.

  "Україна може не тільки себе захистити. Зараз ми демонструємо, що Україна здатна проводити ефективні реформи" – заявив Порошенко.

  Окремо він звернув увагу на експонат виставки – обгорілий український прапор, який пройшов Іловайськ, саме той, що українці демонстрували під час виступу Путіна на Генасамблеї ООН.

  Також Порошенко розповів, що на виставці представлені не лише зразки техніки українського виробництва, а й держав-партнерів, які допомагають Україні зброєю.

  "Нам не потрібні іноземні солдати – українці мають достатньо військової майстерності та сили духу, щоб захистити свою землю від окупантів. Але ми вдячні за оборонну нелетальну зброю, яку нарешті ми почали отримувати" – зазначив Порошенко.

  Теги : армія військова техніка Петро Порошенко День захисника України виставка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів