Порошенко дорікнув Яценюку, Шокіну та Ситнику – не борються з корупцією

  12 Лютого, 2016 14:12
  Президент навів приклади, коли посадовців, затриманих "на гарячому", поновлювали на посаді.

  Президент України звернувся до прем’єр-міністра, генерального прокурора та директора Національного антикорупційного бюро з листом, у якому наголосив на фактичному саботажі боротьби з корупцією.

  Порошенко вказав, що керівники високого рівня – голова Державної служби зайнятості Ярослав Кашуба та заступник директора Департаменту державної експертизи Державної служби експертного контролю Сергій Головатий – були затримані під час отримання хабарів.

  Третій приклад, який навів президент, – випадок з керівником Головатого – головою Державної служби експертного контролю Юрієм Терещенком. В нього за місцем проживання виявлено частину грошових коштів, які було передано напередодні Головатому як хабар.

  Однак усі три посадовці, відповідно до судових рішень, були звільнені та поновлюються на посадах.

  "Вважаю неприйнятною бездіяльність правоохоронних органів і керівництва уряду. Чиновники, щодо яких є обґрунтовані підозри у здійсненні корупційних злочинів, мають звільнятися з посад або, щонайменше, бути відсторонені від виконання посадових обов’язків на час проведення слідства і суду. Чекаю ефективної та результативної реакції на вказані факти", - йдеться в листі.

  Раніше, під час засідання Ради регіонального розвитку, Порошенко наголосив на важливості формування в суспільстві атмосфери нетерпимості до корупції.

  Теги : корупція Кашуба Сергій Головатий
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів