Порошенка просять захистити 2000 сімей в Житомирі

  1 Квiтня, 2016 12:35
  Співробітники захопленої рейдерами Житомирської кондитерської фабрики ініціювали збір підписів, аби привернути увагу президента до проблеми рейдерства.

  На сайті президента Петра Порошенка 31 березня було зареєстровано електронну петицію з проханням до глави держави втрутитись в ситуацію, яка склалась навколо Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" (ТДВ "ЖЛ"), що наразі потерпає від рейдерського захоплення.

  Працівники фабрики просять всіх українців підтримати їх та підписати петицію. Підписатися під петицією можна, перейшовши за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/22683

  В петиції вказується на те, що кондитерська фабрика – свого роду візитна картка Житомира. Однак сьогодні про ТДВ "ЖЛ" говорять не в контексті його успіхів, а згадуючи новорічне рейдерське захоплення підприємства депутатом від "Народного Фронту" Сергієм Пашинським.

  За словами директора фабрики Тетяни Горобець, попри те, що тема рейдерського захоплення Житомирської кондфабрики з кінця листопада 2015 року не сходить з перших шпальт видань, це наразі ніяк не вплинуло на долю двохтисячного трудового колективу підприємства, який опинився без роботи.

  "Важко усвідомити, що таке зухвале беззаконня в стилі "90-х років" може відбуватися після Революції Гідності і у цивілізованій державі. На сьогоднішній день рейдерське захоплення ТДВ "ЖЛ" є одним з найзухваліших злочинів часів незалежної України. Що найжахливіше – керують цим "театром абсурду" саме представники діючої влади: народні депутати Пашинський С.В. та Чорновол Т.Н. ("Народний Фронт") за сприяння міністра юстиції Петренка П.Д. та міністра внутрішніх справ Авакова А.Б.", – йдеться в петиції.

  Вказуючи на бажання колективу фабрики з понад 70-річною історією працювати й "наповнювати податками місцевий бюджет, забезпечивши роботою більше 2000 сімей по всій Україні", Тетяна Горобець звертається до президента Порошенка з проханням звернути увагу на кричущу проблему та допомогти відновити роботу Житомирської кондитерської фабрики.

  Теги : Порошенко сергій пашинський петиція «ЖЛ» "Житомирські ласощі" рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів