Понад 70% українців вважають, що країна йде хибним шляхом

  4 Лютого, 2019 13:29
  Позитив у напряму розвитку держави бачать лише 15% громадян.

  Переважна більшість українців – 73% – вважають, що країна рухається у неправильному напрямі. Натомість лише 15% переконані, що напрям розвитку держави правильний.

  Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг", "Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка", компанією "Інфо Сапієнс" та Соціологічною групою "Рейтинг".

  Найбільш песимістично щодо розвитку стану справ у країні висловилися мешканці південно-східних областей та Донбасу, відносно менше – Галичини.

  Водночас 12% респондентів нічого не змогли відповісти на це запитання.

  Переважає негатив і в оцінках напряму розвитку на місцевому рівні. Так, 64% опитаних вважають неправильним напрям розвитку області (лише 20% – правильним). 58% негативно оцінюють стан справ у населеному пункті, де проживають (28% – позитивно).

  Стосовно ж того, чого бракує Україні, то більшість опитаних назвали мир. Саме він, на думку 67% респондентів, потрібен найбільше. До того ж за останні півроку цей показник зріс на 5%, коли він становив 62%.

  Ще 40% українців вважають, що державі найбільше не вистачає стабільності, 37% – порядку, 34% – достатку, 31% – розвитку, по 28-30% – єдності та справедливості.

  Опитування проходило з 19 по 30 січня 2019 року в усіх областях України, за винятком анексованого Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей.

  Нагадаємо, головними проблемами України, на думку громадян, є війна на Донбасі, корупція в державних органах та зростання цін.

  Теги : Верховна Рада Порошенко опитування Петро Порошенко Кабмін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів