Понад 6 тисяч осіб загинули на сході України – дані ООН

  17 Квiтня, 2015 22:32
  Ціна конфлікту вимірюється тисячами життів. 6116 загиблих за останній рік – це тільки приблизні дані, реальні ж цифри можуть виявитись значно вищими.

  За рік у результаті збройного конфлікту на сході України загинули 6116 осіб та 15 474 були поранені – такі приблизні дані навела прес-секретар Управління ООН з прав людини Равіна Шамдасані під час брифінгу у Женеві, повідомляє Центр новин ООН.

  "Реальні цифри можуть виявитися значно вищими, оскільки сотні людей вважаються зниклими безвісти, а сотні тіл ще не впізнані" – заявила прес-секретар.

  Загалом вона оцінила як "важку" ситуацію з правами людини на українському сході, відзначивши, що вона тільки погіршується через порушення режиму припинення вогню. Тому ООН побоюється подальшої ескалації бойових дій.

  Також Равіна Шамдасані відзначила, що серйозно страждають від такого тривалого конфлікту мирні мешканці. Вона навела цифри: приблизно 400 цивільних осіб лише в 2015 році загинули внаслідок обстрілів житлових районів та в результаті підриву на мінах чи інших снарядах.

  Представниця ООН з прав людини закликала всі сторони дотримуватись мінських домовленостей та норм міжнародного гуманітарного права, підкресливши, що конфлікт позначається на щоденному житті українців. 

  Теги : ООН Донбас загиблі поранені
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів