Помер соратник Гриценка, побитий поліцейськими

  24 Червня, 2019 08:53
  Сам Анатолій Гриценко заявив, що у партії вимагають "жорсткого і невідворотного покарання вбивці у поліцейських погонах, а також звільнення керівництва обласної Нацполіції".

  Член команди "Громадянської позиції" Олександр Комарніцький, якого у Вінниці побили поліцейські, помер після 12-денного перебування у комі.

  Про це 23 червня на сторінці в Facebook повідомив голова Вінницької облорганізації партії "Громадянська позиція" Сергій Гайструк.

  "Життя як мить... Сьогодні зупинилося серце чудової людини, палкого патріота України, Олександра Комарніцького. Трагедія, яка червневого вечора сталася на вулиці нашого міста...Поліція, яка повинна охороняти спокій і мирне життя громадян - побила Сашу до стану, який став смертельним. За що? Тільки за те, що відмовився свідчити про те, про що не мав уявлення і за що не дозволяло його мудре сумління!", – написав він. 

  У свою чергу лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що у партії вимагають "жорсткого і невідворотного покарання вбивці у поліцейських погонах, а також звільнення керівництва обласної Нацполіції".

  "ДБР уже висунуло йому підозру і посадило під домашній арешт (підозрюваного у причетності до побиття – ред.). Від міністра Арсена Авакова і начальника Нацполіції Сергія Князєва ми вимагаємо негайного звільнення керівництва Нацполіціі у Вінницькій області", – зазначив Гриценко.

  Нагадаємо, раніше лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявляв, що його соратника з Вінниці Олександра Комарніцького побили поліцейські через відмову бути свідком по справі вилучення зброї.

  Теги : Арсен Аваков побиття поліція Анатолій Гриценко сергій князєв ДБР громадянська позиція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів