Полторак заявив, що гарантувати безпеку арсеналів за нинішнього фінансування можна через 15 років

  10 Жовтня, 2018 14:40
  За словами міністра, для вирішення питання безпеки складів боєприпасів необхідно побудувати закриті залізобетонні сховища.

  Безпека складів з боєприпасами в Україні при нинішньому рівні фінансування в 500 млн гривень на рік буде забезпечена мінімум через 15 років.

  Про це на засіданні Кабміну заявив міністр оборони України Степан Полторак, коментуючи пожежу на арсеналі в районі населеного пункту Ічня Чернігівщини, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Є проблеми в забезпеченні охорони, але армія не може вирішити самостійно цю проблему через фінансовий ресурс, який виділяється… Навіть якщо виділяти на рік по 500 мільйонів, знадобиться 15 років. Це якщо будуть ідеально працювати забудовники, бо тут проблеми теж є", – наголосив він.

  Стосовно складу в Чернігівській області Полторак звернув увагу на те, що на його території розташовано 112 сховищ боєприпасів, причому 40% із них – це відкриті майданчики.

  "Якщо боєприпаси зберігаються на ґрунті, їх зберегти від диверсійних груп або навіть від недбалості неможливо", – заявив міністр.

  Глава оборонного відомства підкреслив, що для вирішення питання безпеки складів боєприпасів необхідно побудувати закриті залізобетонні сховища. За його словами, до кінця року планується побудувати 15 сучасних залізобетонних сховищ боєприпасів на 3 найбільших арсеналах: Цвітоха, Калинівка, Богданівка.

  Нагадаємо, раніше представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що вибухи на військових складах в Україні починають набувати ознак системності, що є неприпустимим у часи самооборони країни.

  Теги : Міноборони Чернігівська область Степан Полторак Ічня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів