Полторак вимагає до 1 вересня переатестувати викладачів військових вишів

  8 Серпня, 2015 15:34
  Міністр оборони України Степан Полторак вимагає до 1 вересня переатестувати весь викладацький склад військових вишів.Таке завдання він поставив під час розширеного засідання колегії відомства сьогодні в Києві.

  ”Я вимагаю від керівників військових навчальних закладів упродовж цього місяця провести переатестацію викладацького складу. Я прошу вас очиститись від тих, які є непрофесійними та не розділяють наше прагнення до перемоги”, - сказав Полторак.

  Міністр оборони України наголосив також на потребі зміни підходів до підготовки офіцерів.

  ”Потрібно переглянути навчальні плани, аби більше приділяти уваги практичним заняттям, бойовій підготовці. Ми маємо вчити наших офіцерів приймати рішення в реальних умовах, максимально наближених до бойових”, - наголосив Полторак.

  Він також доручив відповідним посадовим особам розробити зміни до законодавства, аби мати змогу максимально залучати до викладання офіцерів, які мають бойовий досвід, зокрема під час проведення АТО.

  Водночас, за словами міністра, потрібно виходити з пропозиціями щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів, а також відповідного грошового забезпечення слухачів.

  Нагадаємо, Міноборони призначило на керівні посади 140 військових з АТО.

  Теги : Міноборони Степан Полторак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів