Полковник ЗСУ передав фірмі своєї доньки 617 гектарів земель Міноборони

  15 Жовтня, 2016 12:45
  У Міноборони захищають начальника армійського полігону "Широкий Лан", попри його фігурування в 4 кримінальних провадженнях.

  Начальник армійського полігону "Широкий Лан" полковник Юрій Микула передав фірмі своєї дочки 617,31 гектара земель Міноборони.

  Про це в інтерв'ю "Резонансу" заявив заступник військового прокурора Південного регіону Петро Візнюк.

  За його словами, Микула зареєстрував на свою доньку та зятя сільськогосподарську фірму "Д.І.М.", після чого у квітні 2014 року уклав з ними договір про спільну обробку 477 гектарів земель, "а цього році в березні, незважаючи на реальний конфлікт інтересів, він підписав від імені полігону ще й додаткову угоду, збільшивши до площу 617,31 гектара".

  "Микула не забув забезпечити сприятливі умови для сімейного бізнесу: зокрема, плата за користування землями оборони вдвічі менша за ринкову – 711 гривень замість 1,5-1,8 тис. гривень", – наголосив прокурор.

  При цьому він зазначив, що через дії полковника, щодо якого є також факти умисного ухилення від сплати земельного податку за службове підроблення, полігон щорічно недоотримує близько 20-25 млн. гривень прибутку, та підкреслив: у Міноборони захищають Микулу, незважаючи на те, що він вже фігурує в 4 кримінальних провадженнях.

  Візнюк також наголосив, що коли у серпні до поліції були направлені матеріали про притягнення Микули до адмінвідповідальності, проведена ревізія виявила, що у його фірми є борги перед полігоном на суму в півмільйона гривень, "яка відразу ж була оперативно погашена".

  Теги : Міноборони широкий лан
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів