Поліція Житомирщини продовжує допомагати рейдерам

  2 Червня, 2016 17:51
  Представники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" не отримали відповідей від нового начальника Нацполіції в Житомирській області
  начальник ГУ Національної поліції в Житомирській області В`ячеслав Печененко
  начальник ГУ Національної поліції в Житомирській області В`ячеслав Печененко

  У середу, 1 червня, представники Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ" прийшли на прийом до начальника ГУ Національної поліції в Житомирській області В`ячеслава Печененка, аби отримати обіцяні роз'яснення, щодо неправомірних дій поліції та викрадення їхнього майна.   На відміну від минулого разу, журналістів на зустріч не пустили, що вказує на небажання керівництва поліції публічно обговорювати події довкола кондитерської фабрики.

  За словами адвоката ТДВ "ЖЛ" Катерини Нікітюк, новий очільник поліції так і не дав чіткої відповіді, чому 19 травня на території фабрики – що є приватною власністю – перебував спецпідрозділ, який без жодних підстав бив людей, завдаючи тілесних ушкоджень.

  "Нам відповіли: "Якщо ви вважаєте, що це перевищення, це була вказівка Києва, то звертайтесь туди". Ніхто на сьогоднішній день, не готовий взяти на себе відповідальність, за те, що силові підрозділи били людей. Підстави їх перебування на приватній території також невідомі", – каже адвокат.

  Нікітюк нагадала, що ще в січні було подано заяву з приводу викрадення автомобілів фабрики, розкрадання складів з кондитерською продукцією та сировиною. Збитки ТДВ "ЖЛ" від цього злочину сягнули орієнтовно 100 мільйонів гривень.

  Коментуючи вказане правопорушення, начальник поліції зазначив, що буцімто у рейдерів є документи, які підтверджують їх право власності на викрадену сировину, авто та продукцію. Однак, відповідаючи на запитання журналістів, чи будуть ці документи прикріплені до справи, зізнався, що навіть не знає, чи відкрито кримінальне провадження.

  Суперечливість коментарів В`ячеслава Печененка у цій справі вказує чи на небажання розслідувати кримінальні провадження щодо кондитерської фабрики, чи на некомпетентність слідчих поліції.

  "Є ряд кримінальних проваджень, які порушено за нашою заявою. Зокрема щодо крадіжки автомобілів, щодо крадіжки готової продукції. Начальник слідства також не готовий відповісти, чому заяви подано ще взимку, а до сьогоднішнього дня не проведено жодної слідчої дії", – додала Нікітюк.

  Між тим, на зустріч з керівником поліції прийшов і директор фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі" Олександр Рогаль. На запитання, яким чином він став керівником фабрики та хто його призначив на цю посаду, Рогаль так і не зміг дати чіткої відповіді.

  Слід особливо відзначити той момент, що особа з підробленими документами, спокійно приходить в управління поліції та зустрічається з головним поліціантом області.

  Попри всі обставини, законні власники та трудовий колектив кондитерської фабрики "ЖЛ" продовжуватимуть боротьбу за своє підприємство. 

  Теги : житомир національна поліція рейдерське захоплення «ЖЛ» Олександр Рогаль В’ячеслав Печененко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів