Поліція Житомира саботує справу щодо захоплення Житомирської кондфабрики

  10 Червня, 2016 14:46
  Житомирські слідчі саботують розслідування резонансної справи, розібратись в якій доручив президент.

  На останній прес-конференції президент України Петро Порошенко пообіцяв розібратися зі справою щодо рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", зокрема, дав доручення силовим органам доповісти про хід розслідування справи.   

  Попри те, юристи "ЖЛ" зазначають, що житомирські правоохоронці саботують розслідування всіх кримінальних проваджень, що стосуються захоплення кондитерської фабрики. Про це вони заявили на зустрічі громадськості з начальником ГУ Нацполіції в Житомирській області В’ячеславом Печененком.

  "Кримінальні провадження зареєстровані, але лише за рішенням суду. Самі слідчі тривалий час не хотіли реєструвати провадження. А тепер по справах не вчиняється жодних слідчих дій", – каже юрист ТДВ "ЖЛ" Андрій Кліща.

  За його словами, сировину і продукцію загальною вартістю 200 млн гривень (з них готової продукції на 55 млн гривень), які були на складах в момент розбійного нападу, розкрадено. З усіх запасів залишилось не більше 10%. Наголошується, що продукцію вироблено ТДВ "ЖЛ", з сировини, яка належала ТДВ "ЖЛ". Поліція не вчиняє жодних дій, спрямованих на збереження майна фабрики. Продукцію не було описано (із вказуванням її виробника) та не забезпечено безпеку її зберігання.

  "Як можна розслідувати справу про викрадення автомобілів, навіть не оголосивши їх у розшук?", – дивується юрист.

  Реєстратора В’ячеслава Лоханчука, який незаконно видалив ТДВ "ЖЛ" з реєстру підприємств, за 7 місяців жодного разу не викликали на допит. Водночас протизаконність його дій визнано і судом, і самим Мін’юстом.

  Слідчі поліції так і не змогли дали логічного пояснення, чому не проводяться слідчі дії, а кримінальні справи фактично не розслідуються.

  Керівництво фабрики вважає такі дії співробітників Нацполіції умисними і має підозру, що на запит президента Порошенка МВС передасть інформацію з перекрученими фактами, які будуть вигідні рейдерам. 

  Теги : Порошенко житомир національна поліція рейдерське захоплення «ЖЛ» В’ячеслав Печененко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів