Поліція Житомира не може пояснити свою бездіяльність при нападі на фабрику "ЖЛ"

  12 Сiчня, 2016 19:19
  Житомирські правоохоронці чітко не змогли пояснити, чому вони не зупинили очевидні протиправні дії.

  Житомирська поліція не виявила ознак розбійного нападу та нищення майна, коли організована група невідомих осіб у масках 30 грудня увірвалась на територію Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" та "хазяйнувала" там 4 дні. Хоча журналісти і самі працівники фабрики заявляли про пограбування "тітушками" та пошкодження дороговартісного майна на мільйони гривень, у той час як поліція повністю бездіяла.

  Збройний же напад на фабрику в ніч із 4 на 5 січня з очевидними ознаками розбою і бандитизму (санкція передбачає від 5 до 15 років позбавлення волі) поліція кваліфікувала лише як "хуліганство", допитала та відпустила затриманих 134 нападників. Про це кореспондентам UA1 розповіла прес-секретар ГУ МВС України в Житомирській області Алла Ващенко.  Свою бездіяльність у житомирській поліції намагаються пояснити нібито невтручанням у корпоративний конфлікт, хоча чому правоохоронці не зупинили очевидні протиправні дії, пояснити не змогли. Лише пообіцяли розслідувати всі факти, зокрема і службової бездіяльності поліцейських, коли їх захисту просили працівники фабрики та журналісти через погрози та перешкоджання журналістській діяльності.

  "За фактом перешкоджання журналістській діяльності 4 січня було розпочато кримінальне провадження за ст. 171, і на даний час воно також розслідується. І я думаю, що слідчі і оперативні працівники зроблять все можливе для того, щоб особа, яка вчинила такі дії, була притягнена до відповідальності" – зазначила прес-секретар. Водночас чи буде притягнута до відповідальності поліція за бездіяльність, чіткої відповіді не було.

  Додамо також, що дії поліції під час розбійного нападу на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" прокоментував і міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Він визнав, що поліція фактично "самоусунулась" у цій ситуації та зайняла пасивну позицію.

  Як повідомлялось, голова наглядової ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко наголошує, що захоплення підприємства – це спланована поліцейська операція, керована особисто міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

  "Керував діями тітушок під час штурму фабрики керівник ДСО Житомирської області. Контролював – керівник УВС області Рудик, який на моє прохання зупинити безчинство відповів, що не може цього зробити, оскільки отримав вказівку "Першого", тобто, Авакова. Виходить, що це все – спланована поліцейська операція" – зазначив Бойко. 

  Теги : поліція тітушки житомир рейдерське захоплення «ЖЛ» збройний напад бандити "Житомирські ласощі"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів