Поліція Житомира допомагає захопившим кондитерську фабрику бандитам

  1 Сiчня, 2016 19:49
  Озброєні люди нардепа Пашинського захопили житомирську кондитерську фабрику, поліція бездіє.
  Фото: Житомир.info

  Ввечері 30 грудня невідомі в масках з кийками, щитами, травматичною зброєю і світло-шумовими гранатами захопили територію житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ". Приблизна кількість бойовиків - 350-400 чоловік. За інформацією UA1, це - спортсмени з Чернігова, Ніжина та Броварів, яких 5 автобусами привезли до Житомира.  Охорона підприємства була побита та витіснена з території. Також силою з фабрики витискалися працівники виробничих цехів. Частині охоронців і керівництву фабрики вдалося забарикадуватися в адміністративній будівлі та витримати кілька атак, після чого зловмисники відключили в адміністративній будівлі світло та воду. Забарикадовані працівники фабрики, серед яких - жінки та літні люди, які потребують медичної допомоги - зосталися без їжі, води та медикаментів.

  Бандити не допускають на територію фабрики ні швидку медичну допомогу, ні представників місцевої влади, ні журналістів. Прибулі за викликом працівники МВС оточили фабрику по периметру, але не навіть не намагалися зупинити протиправні дії всередині фабрики.

  В цей час молодики зламали склад готової продукції та почали грабунок і знищення товару: цукерки й печиво або розпихували по кишенях та сумках або топтали. Крім того, на фабриці пошкоджено коштовне обладнання, автомобілі, камери відео спостереження.

  На думку керівництва фабрики, розбійний напад здійснюється з метою пограбування та знищення підприємства.

  Дивує реакція житомирської поліції, яка не перешкоджає діям злочинців та не реєструє заяви про злочин, а навпаки - спілкується з невідомим нападниками в масках.

  Ми спробували взяти коментар в пресс-служби МВС в Житомирській області, але прес-секретар управління Алла Ващенко проігнорувала всі наші дзвінки. В той же час, керівник поліції Житомирщини, який прибув на місце події, не помітив нічого дивного в діях озброєних молодиків, які грабували склади та знищували обладнання, та заявив в коментарі, що "справа поліції - лише охорона громадського порядку, а своє майно фабрика повинна охороняти своїми силами".

  Зранку, 31 грудня головну прохідну фабрики взяли під контроль працівники ДСО, проте вони також не перешкоджали молодикам в балаклавах і з кийками зламувати двері цехів фабрики і виносити майно.

  Як стверджує наше джерело в житомирській поліції, до МВС області надійшла вказівка "згори" не перешкоджати озброєним молодикам і не втручатися в ситуацію. Все це пов’язують з народним депутатом Пашинським - саме його помічник Сергій Грінчук керує озброєними молодиками, які захопили фабрику.

  Теги : бойовики МВС поліція розбій сергій пашинський тітушки житомир Житомирщина ДСО Бровари склад рейдерське захоплення Чернігів «ЖЛ»
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів