Поліція охорони Житомира підписала незаконний договір з рейдерами

  15 Сiчня, 2016 13:19
  Керівник Поліції охорони Житомирщини Ігор Товкач підписав незаконний договір з фіктивним підприємством та став учасником схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ"

  Поліція охорони Житомира мимоволі стала пособником бандитів, які здійснили розбійний напад на Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ". Керівник управління поліції охорони в Житомирській області Ігор Товкач перевищив свої службові обов’язки та підписав договір на охорону з неіснуючим підприємством ЗАТ "Житомирські ласощі". За допомогою цього фіктивного підприємства рейдери намагались юридично обґрунтувати розбійний напад на територію фабрики.

  Ввечері 30 грудня, група невідомих осіб в кількості 350-400 чоловік, в масках, з палицями, ножами та травматичною зброєю захопила територію кондитерської фабрики "ЖЛ". Захопленням керував Олександр Рогаль, який представлявся директором ЗАТ "Житомирські ласощі". Проте не продемонстрував установчих документів ЗАТ – установчого договору та рішення зборів акціонерів про призначення директора. Подібних документів у цього фіктивного підприємства просто немає. Адже такої юридично-правової форми, як закрите акціонерне товариство (ЗАТ), в Україні вже не існує.

  Олександр Рогаль був внесений до реєстру в якості директора незаконно в результаті кримінального злочину. За фактом здійснення державним реєстратором цього запису відкрито кримінальне провадження та ведеться слідство, фігурантом якого є Рогаль.

  Попри повну фіктивність ЗАТ "Житомирські ласощі" Ігор Товкач підписав з цим підприємством договір на охорону майна, яке фактично належить іншій компанії – ТДВ "ЖЛ". Надіслані Товкачем співробітники поліції охорони фактично стали учасниками силового захоплення підприємства. З 30 грудня 2015 до 3 січня 2016 підлеглі Товкача співпрацювали з "тітушками", які захопили кондитерську фабрику. За цей час з фабрики зникла продукція і обладнання на мільйони гривень.

  14 січня юристи і представники ТДВ "ЖЛ" зустрілись з начальником Департаменту поліції охорони Сергієм Будником. Він пообіцяв якнайшвидше розібратися в ситуації і притягнути до відповідальності керівника житомирського управління Ігоря Товкача.

  Також раніше повідомлялось про перешкоджання журналістській діяльності та побиття журналістів співробітниками житомирського управління поліції охорони, які незаконно знаходились на території житомирської кондитерської фабрики. 

  Теги : рейдерське захоплення поліція охорони «ЖЛ» Олександр Рогаль
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів