Поліцейських зобов'язали виконувати закони та заборонили напиватись на службі

  10 Сiчня, 2017 11:46
  Відтепер поліцейські будуть змушені служити за Правилами етичної поведінки.

  6 січня набули чинності Правила етичної поведінки поліцейських, що поширюються на всіх співробітників Нацполіціі незалежно від займаної посади, спеціального звання і місцезнаходження.

  Так, згідно з документом, відтепер поліцейські більше не мають права перебувати на службі в нетверезому стані, катувати і жорстоко поводитися з затриманими, а також перешкоджати прочитанню інформації на своєму жетоні або фіксуванню її за допомогою технічних засобів.

  В той же час, якщо вірити Правилам, віднині поліцейських зобов'яжуть професійно виконувати свої обов'язки, дотримуватися положень Конституції і законів України, шанувати і не порушувати права і свободи людини, неухильно дотримуватися антикорупційного законодавства, а крім того – поводити себе стримано, доброзичливо, відкрито, уважно та ввічливо.

  Разом з тим, підкреслимо: контроль за дотриманням Правил покладено на керівництво поліції, яке, згідно з Правилами, відтепер втрачає можливість використовувати службове становище в особистих цілях та перекладати свою відповідальність на підлеглих.

  Теги : Нацполіція
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів