Поліцейські побили юнака, який постраждав від вибуху сумки

  8 Червня, 2018 22:37
  Хлопець розповів, що підняв на вулиці сумку, після чого вона вибухнула, завдавши йому поранень в районі обличчя, ніг та рук.

  У Чернівцях поліцейські побили 16-річного хлопця, який постраждав від вибуху сумки, яку він випадково підняв на вулиці.  Хлопець розповів редакції спільноти "Chernivtsigram" в соціальній мережі Instagram, що підняв на вулиці сумку, після чого вона вибухнула, завдавши йому поранень в районі обличчя, ніг та рук, передає Апостроф.

  Постраждалого спочатку відвели в приймальне відділення психіатричної лікарні для надання першої медичної допомоги, а пізніше швидка доставила його в лікарню.

  "Там мені просто промили рани і перебинтували, лікар записав в заключені те, що говорили працівники поліції, після чого вони примусово відвезли мене до Шевченківського районного відділку. Там я отримав синці після ударів, які завдав мені черговий поліцейський Павленок, який не відпускав мене на свіже повітря, тому що мені було погано, потім порвав мені футболку і тягнув за поранені пальці", – пригадав подробиці інциденту хлопець.

  Крім того, він зазначив, що під час допиту в поліції правоохоронці заявили, що сумка "стояла там недарма". За неофіційною інформацією, сумка з вибухівкою була закладена в рамках антитерористичних навчань, які проходять на Буковині. Вибухотехніки повинні були її знешкодити, але випадково у сумки виявився 16-річний хлопець, який мав необережність її підняти.

  Теги : МВС Чернівці національна поліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів