Покинути посаду очільника СБУ змусила відсутність розслідування пожежі на "БРСМ" - Наливайченко

  16 Жовтня, 2015 16:15
  Екс-глава СБУ презентував свій "Антикорупційний рух".
  Валентин Наливайченко
  Фото: відкриті джерела
  Валентин Наливайченко

  Колишній очільник Служби безпеки Валентин Наливайченко розповів, що покинув посаду через відсутність розслідування пожежі на нафтобазі "БРСМ" поблизу Києва та офшорної діяльності її власників.

  Про це він повідомив на презентації свого “Антикорупційного руху".

  За його словами, було викрито, що під час пожежі згоріли всі офшори та кошти, які були вкрадені на нафтобазі та в жителів Київщини. Після чого було вчинено екоцид російськими компаніями разом із спільниками в українській правоохоронній системі, зокрема, на керівних посадах у Генпрокуратурі.

  Наливайченко наголосив, що при тому, що все задокументовано, не було проведено жодного розслідування.

  Він додав, що саме тому пішов разом зі своїми колегами в антикорупційний рух. Аби боротися з тими, хто захищає бізнес-групи та заробітки корупціонерів у владі.

  Зважаючи на все це, він закликав громадськість, щоб повстала проти корумпованих прокурорів.

  Наливайченко також зазначив, що саме через саботаж на рівні влади досі не призначено ключового антикорупційного прокурора, через що не діє Антикорупційне бюро.

  Зазначимо, що до “Антикорупційного руху Валентина Наливайченка” увійшли волонтери-координатори та деякі депутати та сестра льотчиці Надії Савченко.

  Наступного тижня Антикорупційний рух має оприлюднити низку проведених розслідувань.

  Нагадаємо, пожежа на нафтобазі "БРСМ" на Київщині сталася 8 червня і тривала більше тижня. Загинуло 5 осіб, 15 - постраждали.

  Тоді очільник СБУ Наливайченко повідомив, що "кришував" нафтобазу, де сталася пожежа, один з екс-заступників генпрокурора Анатолій Даниленко і передала до ГПУ матеріали як доказ.

  Після чого, 18 червня Рада за поданням президента звільнила Наливайченка з очолюваної ним посади.

  А наступного дня генпрокурор Віктор Шокін заявив, що ГПУ закрила провадження про екоцид щодо екс-заступника генпрокурора Даниленка, оскільки було встановлено, що надана інформація Наливайченком про те, що Даниленко є співзасновником "БРСМ" не відповідає дійсності.

  Теги : корупція Валентин Наливайченко БРСМ-Нафта Антикорупційний рух Валентина Наливайченка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів