Події навколо Житомирської фабрики схожі з Майданом – Ігор Бойко

  12 Сiчня, 2016 13:49
  Голова наглядової ради Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко наголошує: захоплення підприємства – спланована поліцейська операція.
  Ігор Бойко
  Фото: скан з відео
  Ігор Бойко

  Голова наглядової ради Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" в розмові з журналістом NewsOne зробив ряд важливих заяв та коментарів, що стосуються рейдерського захоплення підприємства.  "Керував діями тітушок під час штурму фабрики керівник ДСО Житомирської області. Контролював – керівник УВС області Рудик, який на моє прохання зупинити безчинство відповів, що не може цього зробити, оскільки отримав вказівку "Першого", тобто, Авакова. Виходить, що це все – спланована поліцейська операція, яка повторює історію Майдану: спочатку людей спровокували, потім почали їх стріляти, а потім вже захопили владу, користуючись якою чинять тяжкі злочини".

  "План поліції був таким: зчинити сутичку, заарештувати людей – і в першу чергу, мене – і виставити призвідниками цих заворушень".

  "На меморандум з бандитами мені довелось погодитись тільки для того, щоб спала напруга – люди, які переживають за свої робочі місця, були готові на все. Тому, щоб не проливати кров, я заспокоїв людей, вивів їх з території, цілих та неушкоджених, і підписав цей меморандум".

  "Меморандум був підписаний таким чином, щоб вирішувати всі суперечності через суди, проте чого чекати після закінчення терміну його дії, я не знаю, бо від Пашинського з його бандою можна чекати всього, що  завгодно".

  "Ніяких корпоративних конфліктів нема – це все вигадує влада, щоб якось легалізувати свої дії. Тоді, в 2010 році, мої колишні партнери отримали гроші і поїхали в Америку, де знаходяться й досі. 5 років у них не було  ніяких претензій, а зараз, коли Пашинському знадобились якісь виправдання своїх мотивів, раптом почали висувати якісь вимоги".

  "Чому підприємство перебуває в епіцентрі діяльності Пашинського? Тому що це його давня мрія – керувати фабрикою. Вже після того, як у 2010 році Пашинський отримав 9,8 млн доларів за свої 15% акцій підприємства, він хотів отримати ще й мої 35% акцій, проте тоді нічого не вдалося. Певно, зараз, користуючись владою, вирішив таки досягти свого".

  Разом з тим, на запитання журналіста, чи очікується продовження силових дій, Бойко відповів, що не знає, навівши в якості прикладу той факт, що вчора його безуспішно хотіли силоміць змусити сісти за стіл переговорів "для  досягнення домовленості про те, що фабрика випускатиме продукцію, а бандити її продаватимуть, хоча юридичних підстав для цього нема ніяких".

  Теги : Арсен Аваков сергій пашинський тітушки житомир ДСО рейдерське захоплення «ЖЛ» штурм житомирська область ігор бойко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів