Подарований США польовий госпіталь, замість передка, стоїть подалі від бойових дій

  31 Березня, 2016 17:00
  У госпіталі вартістю $8 млн лікують фурункули та простуду.

  Подарований Сполученими Штатами польовий госпіталь EMEDS тримають на базі 95-ї бригади на відстані 80 км від лінії фронту.

  Про це повідомляє Gazeta.ua з посиланням на волонтера і колишнього радника міністра оборони Богдана Ковальова.

  "Американці захотіли допомогти нам. Подарували польовий госпіталь EMEDS на чотири палати і одну хірургію вартістю понад 8 млн доларів. Там можна навіть проводити операції. Цей госпіталь більш сортувального спрямування. Він має перебувати за 20-30 кілометрів від передової. У цьому госпіталі повинні обстежувати привезених з передової поранених. Відразу оперувати їх, чи надати допомогу і відправити в лікарню. Госпіталь EMEDS обладнаний потужними генераторами.

  Там є й томограф, обладнання для УЗД і багато іншої сучасної апаратури для обстежень", – розповів волонтер.

  За словами Ковальова, госпіталь було передано 95-й бригаді, яка зробила з нього фактично медпункт. Волонтер зазначає, що з кінця вересня польовий госпіталь залишається "за сімома парканами за 80 кілометрах від лінії зіткнення" і лікують там "фурункули і застуду".

  Також Ковальов додав, що звертав увагу на це помічників начальника Генштабу, але після скарги його статус радника було анульовано і в Міноборони його тепер не пускають.

  Теги : Міноборони ЗСУ Генштаб 95 бригада Богдан Ковальов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів