Почніть жити краще з програмою гіпермаркету АШАН

  13 Лютого, 2018 18:14
  Покупці давно звикли до акцій і програм лояльності в магазинах.

  Приємні знижки і бонуси допомагають заощадити на закупівлях продуктів та інших товарів. Гіпермаркети Ашан щодня радують своїх відвідувачів вигідними цінами та чудовою якістю, а проявом справжньої турботи про клієнтів став запуск програми «Жити краще». Кому може бути цікава програма, як скористатися послугою і в чому її користь для пересічного споживача?

  Ваш персональний консультант по здоровому способу життя

  Мрієте знайти і почитати рекомендації дієтологів, але ніяк не виділите на цей час? Або хочете дізнатися більше про необхідний мінімум фізичної активності на день? АШАН подбає про це! Заходьте на сайт , завантажуйте на Google Play або App Store безкоштовний додаток «Жити краще» і починайте шлях до здорового способу життя.

  Це персоналізований навчальний додаток:

  • аналізує ваші харчові переваги і рівень активності;
  • вибудовує профіль харчування всієї родини;
  • постачає цінною інформацією про склад продуктів на полицях;
  • регулярно надсилає рекомендації експертів з харчування та спорту, цікаві статті та поради;
  • ділиться з вами перевіреними рецептами здорових і смачних страв;
  • пропонує взяти участь у конкурсах та інших активностях.

  Їжа та спорт як елементи стилю життя

  Користуватися додатком просто:

  1. Для початку заповніть коротку анкету - дані будуть потрібні для формування вашого профілю і відбору тільки корисних і цікавих матеріалів. Не турбуйтеся про збереження особистої інформації: заповнені дані аналізуються комп'ютером без участі співробітників гіпермаркетів АШАН, компанія ретельно стежить за безпекою наданої вами інформації.
  2. Вибирайте товари, що сподобалися, і скануйте за допомогою смартфона. «Жити краще» запам'ятає ваш вибір, складе і проаналізує особистий профіль. Якщо в ході аналізу будуть виявлені не найкорисніші продукти, додаток запропонує вам гідну альтернативу.
  3. Дозвольте додатку самостійно вимірювати рівень вашої активності протягом дня або дайте доступ до даних фітнес-браслетів або інших подібних пристроїв.
  4. Отримуйте персональні рекомендації, розроблені експертами спеціально для програми «Жити краще».

  Додаток не обмежується порадами по харчуванню і спортивних навантажень. Головна мета програми – допомогти покупцям навчитися піклуватися про себе. Корисні статті на тему організації режиму сну, актуальні поради з боротьби зі стресом, матеріали про емоційне благополуччя – гіпермаркет готовий ділитися з клієнтами цінною інформацією про хвилюючі проблеми.

  «Жити краще» знайде корисне рішення для кожного!

  Теги : ціни магазин Ашан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів