Побиттям американського бізнесмена керував слідчий-корупціонер

  6 Грудня, 2017 18:38
  Побиттям незаконно заарештованого американського громадянина Ігоря Бойка керував слідчий, який приховує дороге авто та бізнес дружини.

  Американський інвестор, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко, який був незаконно заарештований та жорстоко побитий поліцією, звинувачує в організації свого побиття слідчого Головного слідчого управління Нацполіції Дмитра Любезнікова

  "Поліцейський, який мене конвоював та бив, постійно дзвонив Любезнікову, вони постійно консультувались, що робити. Той їм давав якісь вказівки", – каже Ігор Бойко. 

  У ході розслідування, яке провели журналісти видання UA1, виявилось, що старший слідчий з особливо важливих справ ГСУ Нацполіції Дмитро Любезніков не вказав у своїй декларації автомобіль, яким володіє, – Mazda CX-9. Вартість такого авто становить близько 50 тис. доларів. 

  Також слідчий, якого іноземний бізнесмен звинувачує у своєму побитті, приховує бізнес дружини Юлії Любезнікової. У декларації слідчого не вказано доходи клініки ветеринарної медицини "ВетПро", яка належить його дружині. У декларації Дмитра Любезнікова вказано, що дружина протягом останніх двох років отримувала лише допомогу по народженню дитини. 

  Крім того, в ході журналістського розслідування Дмитра Любезнікова звинуватили в можливій організації замовного вбивства іншого бізнесмена – Олександра Ногачевського. Сам Ногачевський отримав притулок в Іспанії. В інтерв’ю скайпом для видання UA1 він розказав, що впевнений: три замахи на його життя було організовано саме слідчим Дмитром Любезніковим.    

  Нагадаємо, 1 грудня, ввечері, поліцією був жорстоко побитий американський бізнесмен, власник Житомирської кондитерської фабрики Ігор Бойко під час його доставки з Печерського суду міста Києва до СІЗО. Машина з арештованим Бойком зникла на кілька годин, а потім адвокатам вдалось знайти свого підзахисного побитим у лікарні швидкої допомоги в оточенні 20 озброєних спецпризначенців поліції. 

  Теги : побиття ігор бойко Нацполіція Дмитро Любезніков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів