Пілот літака розкрив подробиці польоту в Непал

  7 Травня, 2015 10:41
  Він зазначив, що через несправність літака виконати переліт із Катманду в Делі було неможливо за наявних погодних умов.

  Командир екіпажу літака Іл-76, льотчик-випробовувач першого класу, полковник Олександр Пахольченко розповів, що посадка в аеропорту Катманду - досить складна річ в організаційному плані, оскільки аеропорт пошкоджений і дозволи на посадку Непал видає залежно "від необхідності посадки для самої непальської сторони".

  Про це він сказав після посадки літака в аеропорту "Бориспіль".

  За словами Пахольченка, під час перельоту з аеропорту "Бориспіль" у Делі мала місце технічна несправність, через яку виконати переліт на літаку "у тому стані, в якому він перебував, із Катманду в Делі було неможливо за тих погодних умов".

  "Технічно цей літак хоч і може літати на трьох двигунах, але в умовах високих температур його льотно-технічні дані обмежені", - сказав пілот.

  Він також зазначив, що переліт став можливим після того, як усунули несправність й отримали дипломатичний дозвіл. А дорога до Києва була довгою через те, що екіпаж на момент посадки в Баку працював уже більше доби і йому потрібен був відпочинок.

  Як повідомлялося, літак Іл-76 з евакуйованими із Непалу 75 українцями та 11 іноземцями на борту приземлився на військовому майданчику аеропорту "Бориспіль".

  Теги : Непал українці евакуація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів