Племінниця генерала СБУ Пісного стала заступником прокурора Львівщини

  30 Червня, 2016 10:07
  Рік тому Борейко провалила конкурс на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури.
  Василь Пісний
  Василь Пісний

  Заступником прокурора Львівської області призначено 33-річну Галину Борейко, яка до цього очолювала відділ організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури області.

  Про це інформує прес-служба обласної прокуратури.

  Зазначається, що у 2005 році Борейко закінчила Львівський національний університет ім. І. Франка за спеціальністю правознавство й одразу ж почала працювати помічником прокурора Шевченківського району м. Львова.

  Разом із тим, видання Zaxid.net уточнює, що Борейко є племінницею заступника начальника управління "К" Служби безпеки України, генерала Василя Пісного, до котрого прихильно ставиться генпрокурор Юрій Луценко.

  Зокрема, глава ГПУ не раз розповідав, що Пісний допомагав учасникам Євромайдану, називаючи його людиною, яка "від першого до останнього дня працювала на Майдані". Проте ці слова Луценка були спростовані активістами.

  Як зазначає видання, у липні 2015 року Галина Борейко брала участь у конкурсі на посаду керівника Львівської місцевої прокуратури №2, юрисдикція якої розповсюджується на Залізничний та Шевченківський райони, однак провалила конкурс.

  Серед 30 кандидатів тоді було відібрано 16 претендентів, а вона посіла 22 місце, набравши лише 98,33 бала, із яких 75 балів отримала за знання законодавства та 23,33 бали – за "загальні здібності". Для порівняння, найвищий результат становив 169 балів, із яких 99 балів за знання законодавства та 70 – "загальні здібності".

  Нагадаємо, Василь Пісний "прославився" на всю країну після того, як його у листопаді 2015 року вдарив ногою у спину народний депутат Володимир Парасюк.

  Теги : прокуратура Львівська область Василь Пісний
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів