Після припинення воєнного стану в Україну не пустили більше 800 росіян

  11 Сiчня, 2019 22:48
  Зазначається, що прикордонники продовжують здійснювати посилені заходи безпеки на держкордоні, лінії зіткнення та адмінмежі з окупованим Кримом.

  За час дії воєнного стану українські прикордонники відмовили в перетині кордону 1651 громадянину Росії, а після його завершення – понад 800 громадянам РФ.

  Про це 11 січня повідомляє Державна прикордонна служба України.

  Зазначається, що після 26 грудня 2018 року прикордонники продовжують здійснювати посилені заходи безпеки на державному кордоні, лінії зіткнення та адмінмежі з ТОТ АР Крим.

  "При цьому під час перетину кордону іноземцями та особами без громадянства, у тому числі громадянами Російської Федерації, прикордонники постійно відокремлюють групи ризиків і проводять додаткові заходи з метою недопущення в Україну осіб, які можуть бути причетні до провокаційних або неправомірних дії на території нашої держави", – наголошує відомство.

  Як повідомлялося раніше, Адміністрація президента Петра Порошенка назвала результати воєнного стану, введеного у результаті агресії Росії на Азові, "інформацією із грифом "секретно".

  Теги : Крим Росія Держприкордонслужба воєнний стан росіяни
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів