Після догани Луценко преміював Холодницького на півмільйона гривень

  28 Сiчня, 2019 15:49
  Премія складає половину заробітку керівника САП після оголошеної йому догани.

  Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назар Холодницький від вересня 2018 року отримав понад 436 тис. гривень премії, незважаючи на винесену після "акваріумних плівок" догану.

  Про це інформує Центр протидії корупції з посиланням на відповідь Генпрокуратури.

  Загалом же після оголошеної догани очільник САП заробив 873 тис. гривень.

  Догану Назару Холодницькому 26 липня 2018 року оголосила Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів, відмовившись звільняти його з посади глави САП за вчинення дисциплінарних проступків.

  Холодницького, зокрема, звинувачували в тому, що він "зливав" фігурантам кримінальних справ інформацію про хід розслідувань, а також давав незаконні вказівки прокурорам та порушував норми етики щодо спілкування з підлеглими.

  Після цього керівник САП скаржився журналістам, що через догану він рік буде без премії. Однак фактично Холодницький не отримав премію лише за серпень минулого року, оскільки наказ про догану Луценко виніс 16 серпня 2018 року.

  "Замість звільнення з посади за знищення справ, Холодницький відбувся лише доганою та місяцем без премії. Більше того, лише за чотири останні місяці 2018 року платники податків заплатили йому майже мільйон гривень. Генпрокурор Луценко ще й щомісяця виписував йому премії, замість підписати підозру за "акваріумні плівки", – резюмував голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

  Слід зазначити, Назара Холодницького за гроші платників податків незаконно охороняють дев’ять військовослужбовців Управління держохорони, які й знайшли засоби прослуховування у кабінеті керівника САП під час відповідної перевірки.

  Теги : Юрій Луценко центр протидії корупції Назар Холодницький премія САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів