Після подорожчання тарифів київське метро збереже пільги для населення

  15 Травня, 2018 23:07
  У столичному метрополітені збережуть пільговий проїзд на відміну від іншого громадського транспорту.

  У Київському метрополітені після подорожчання проїзду збереже пільги на проїзд для 23 категорій населення. Про це повідомила Радіо Свобода з посиланням на керівника метрополітену Віктора Брагінського.

  За словами керівника підприємства, для постійних пасажирів вартість поїздки у метрополітені підвищиться на 1 гривню 30 копійок у проїзних та на 1 гривню 50 копійок при поповненні картки метро на 50 поїздок.

  Зазначимо, раніше метрополітен запровадив нові проїзні квитки, що використовуватимуться з моменту активації: 10 поїздок на 5 календарних днів – 75 гривень, 14 поїздок на 7 днів – 104 гривень, 30 поїздок на 15 календарних днів – 210 гривень. При цьому продовжує діяти система знижок при поповненні безконтактних карток у метрополітені – наприклад, при поповненні картки одноразово на 50 поїздок вартість однієї поїздки становитиме 6,5 гривень.

  Нагадаємо, у Києві з 14 липня вартість проїзду у транспорті зросте до 8 гривень за разову поїздку або до 6,3 гривень за умови користування проїзним квитком.

  Теги : тарифи метрополітен пільги проїзд київський метрополітен
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів