Підлеглі Насірова втратили 3 терабайти інформації через збій на сервері

  18 Квiтня, 2016 16:22
  Втрата інформації сталась ще на початку грудня 2015 року, а відомо про неї стало за результатами внутрішньої перевірки.

  Державна фіскальна служба визнала, що в грудні 2015 року, через збій у роботі системи управління інформації, втратила 3 терабайти інформації.

  Такий висновок можна зробити з тексту наказу № 278 від 01.04.2016 року за підписом голови ДФС Романа Насірова, в якому підведені підсумки перевірки обставин системного збою.

  "Унаслідок збою в роботі АІС "Управління документами" (з 6 по 11 грудня 2015 року) на рівні ДФС втрачено близько 3 терабайтів інформації (приблизно 531 тис. електронних документів, 26 тис. даних у реєстраційних картках, 4,1 тис. реєстраційних карток (...), 3,1 тис. контрольних карток і т. д.", - сказано в тексті наказу.

  Документи були загублені через виникнення і накопичення помилок "у системі зберігання даних Hitachi VSP, що призвели до неможливості створення резервної копії системи і втрати даних".

  Причиною цього стали "перегріви серверного обладнання, зумовлені неналежною роботою системи охолодження, збої в роботі, відключення електроенергії, відсутність документації на обладнання, розміщене в серверному приміщенні, а також відсутність обслуговування системи зберігання даних".

  Цікаво, що розпорядження № 22-р про проведення перевірки вийшло лише 3 лютого 2016 року - через два місяці після інциденту.

  Згідно з текстом наказу, винуватим у інциденті визнали директора департаменту розвитку IT Дмитра Дороніна, якого звільнили з посади. Ще декільком робітникам винесли догану.

  Теги : Державна фіскальна служба інформація насіров
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів