Під Радою вимагають зберегти профтехосвіту

  14 Квiтня, 2016 10:02
  Депутати мають сьогодні розглянути питання про подолання вето президента щодо двох законів про професійно-технічну освіту.
  Мітинг біля Верховної Ради
  Мітинг біля Верховної Ради

  Біля Верховної Ради проходить мітинг людей, які вимагають від нардепів подолати вето президента на закон про профтехосвіту, який мав розблокувати фінансування ПТУ.

  Про це повідомляє кореспондент UA1 з місця події.

  Сьогодні у Верховній Раді заплановано розгляд питання про подолання вето президента щодо двох законів про професійно-технічну освіту.

  Як відомо, Рада за пропозицією Мінфіну 4 лютого ухвалила постанову про виділення з держбюджету стабілізаційної дотації на суму 500 млн гривень обласним бюджетам для фінансування ПТУ. Таким чином, скасувавши передачу фінансування виключно з місцевих бюджетів.

  Передбачається, що технікуми фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету та бюджету обласних центрів, а також за рахунок освітніх субвенцій з держбюджету. Крім того, Рада підтримала відповідні зміни до Бюджетного кодексу.

  18 березня президент Петро Порошенко ветував цей законопроект.

  Нагадаємо, представники МВФ звернулися до Кабміну і президента Петра Порошенка з вимогою скасувати фінансування профтехучилищ.

  Теги : законопроект фінансування ПТУ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів