Під Радою мітингують підприємці проти касових апаратів

  30 Червня, 2015 10:27
  Люди вимагають звільнити фінустанови від використання касових апаратів та зберегти для деяких підприємців спрощену систему оподаткування.

  Біля будівлі парламенту протестують близько 300 представників малого і середнього бізнесу, які виступають проти встановлення касових апаратів та за збереження спрощеної системи оподаткування.

  Як передає кореспондент UA1, учасники протестної акції вимагають від Ради сьогодні розглянути законопроекти №1718 та №1088, у яких йдеться про звільнення фінансових установ від використання реєстраторів розрахункових операцій (касових апаратів).

  Протестувальники встановили сцену біля центрального входу в парламент. Вони стоять із плакатами "1088 - рішення сьогодні", "Касовий апарат повинен служити бізнесу й споживачеві, а не вбивати малий бізнес" тощо. Також серед людей майорять прапори України, Аграрної партії та Спілки захисту підприємництва.

  Частина мітингувальників виступає також з вимогою залишити спецрежим ПДВ для тваринників. Підприємці тримають плакати "Скасування спецрежиму ПДВ - уб'є тваринництво в країні", "Уряд, залиш спецрежим тваринництву" тощо.

  Будівлю Верховної Ради охороняють близько 50 правоохоронців. Сутичок з активістами немає. 

  Теги : Верховна Рада мітинг підприємці
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів