Під Чеботаря міг "копати" володар ЄДАПСу Грицак, - Аваков

  28 Травня, 2015 12:43
  Медіа-атака на скандального заступника глави МВС - проплачена "єресь", вважає міністр.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вперто захищає своїх звільнених заступників. Говорячи про Сергія Чеботаря, він висловив припущення, чому була розгорнута кампанія у пресі проти останнього.

  Чеботар займався такими важливими напрямками роботи міністерства, як кадри та постачання. Тому було дуже багато бажаючих його звільнення.

  Аваков підкреслив, що Чеботар налагодив постачання бензину до міністерства та його підрозділів по нижчій ціні, ніж у інших силових структур. Окрім того, завдяки зусиллям Чеботаря "добровольчі батальйони МВС завжди були краще одягнені, оснащені і нагодовані, ніж всі інші підрозділи", нагадав міністр.

  Чеботар також припинив співробітництво з МВС консорціуму ЄДАПС, тому Василь Грицак, якого давно пов’язують з цим консорціумом, може бути причетним до медіа-атаки на Чеботаря.

  Говорячи про скандальну історію з будинком зятя Чеботаря, Аваков вважає, що його екс-заступник не зобов'язаний був вказувати цей будинок в декларації, тому немає ніяких приводів звинувачувати його в корупції і тим більше, арештовувати. Саме звільнення відбулося тільки тому, що Чеботар дав втягнути себе в скандал з журналістами замість відкритого інформування громадськості про виявлену нерухомість його родичів.

  Нагадаємо, Аваков так само захищає репутацію і інших звільнених їм заступників. Так, він характеризує колишнього очільника ДАІ Олександра Єршова як героя АТО, а єдиною його провиною вважає факт незадекларування власного будинку.

  Теги : Арсен Аваков василь грицак Чеботар єдапс
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів