Під час Євромайдану Балога та Гелетей купували ділянки поблизу Мукачева

  22 Жовтня, 2015 13:11
  Балоги та Гелетеї - родичи. А їхніми сусідами по маєтку є депутат Михайло Ланьо та колишній очільник місцевого облМВС Віктор Чепак.

  Віктор Балога і сім’я Валерія Гелетея практично в один час придбали земельні ділянки біля заповідного урочища "Синяк" у Закарпатській області.

  Про це говориться в розслідуванні "Главкому".

  У грудні 2013 року 0,5 га було оформлено на дружину нардепа Віктора Балоги – Оксану, його синів - Андрія і Павла.

  Приблизно в той же час нинішній начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей отримав у власність дві ділянки по 0,1 га кожна.

  Перед цим, восени 2013 року Гелетеї і Балоги стали родичами: племінниця Валерія Гелетея вийшла заміж за сина Віктора Балоги - Андрія.

  Цікаво, що в тому самому урочищі, між ділянками Гелетея і Балог, знаходяться володіння скандального народного депутата Михайла Ланьо площею 0,8 га, оформлені на нього і його сина.

  У цьому ж районі має 0,1 га генерал-майор Віктор Чепак, який раніше очолював МВС у Закарпатській області, а також був заступником голови СБУ Львівщини.

  Ланьо, за даними ЗМІ, є суперником клану Балог на Закарпатті. Їх непорозуміння, зокрема, стало однією з причин відомої стрілянини в Мукачевому за участі місцевого "Правого сектору". Щодо Чепака, то він вважається особою, наближеною до Ланьо.

  "Наші гроші" додають, що договори купівлі-продажу землі Валерієм Гелетеєм датуються 27 грудня 2013 р. і 10 січня 2014 р.

  Балоги купили земли в урочищі 24 грудня 2013 року.

  Дружина Віктора Балоги Оксана також у 2014 році стала власницею чотирьох земельних ділянок у Мукачевому по вул. Горького загальною площею 0,34 га. У 2014 році вона також стала власницею 0,89 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в урочищі "Ч.Мочар" в селі Завидово.

  Брат Балоги Іван у 2014 році став власником двох сусідніх земельних ділянок у Мукачево на вул. Набережна-Бічна загальною площею 0,17 га. На цій же вулиці він разом з Тетяною Балогою володіє двоповерховим будинком площею 341 кв м.

  Теги : Валерій Гелетей Балога Ланьо закарпаття
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів