Під будівлею МВС проходить мітинг незгодних з реформою відомства

  13 Грудня, 2015 11:44
  Учасники акції висловлюють свою незгоду з реформою Міністерства та вимагають скасування наказу про атестаційні комісії.
  Фото з відкритих джерел

  Під стінами Міністерства внутрішніх справ України проходить мітинг Професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, до яких долучились члени сімей співробітників міліції та ветерани МВС.

  Активісти висловлюють свою незгоду з реформою Міністерства, називаючи її "розправою та знищенням правоохоронної структури" та вимагають скасування наказу про атестаційні комісії.

  Наразі під стінами відомства перебувають близько 400 працівників колишньої міліції.


  Мітинг під МВС
  Мітинг під МВС
  Фото з відкритих джерел

  Своєю чергою, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook прокоментував мітинг правоохоронців, наголосивши, що акцію організували ті, чиї "брудні схеми намагаються зруйнувати реформою та кадровими змінами".

  Крім того, Міністр заявив, що до нової поліції не будуть брати некомпетентних працівників, які не пройшли атестацію.

  "Ніякий мітинг міліціонерів, які не пройшли тести та атестацію, не змінить моєї рішучості: у новій поліції не буде некомпетентних і брудних "ментів"! Будуть тільки "копи", які користуються довірою людей! Це принципово! Інакше не буде", - йдеться в заяві.

  Як відомопонад 30% екс-міліціонерів Києва, які захотіли працювати в Нацполіції, показали дуже низький результат на першому етапі переатестації.

  Теги : МВС Арсен Аваков мітинг поліція реформа переатестація
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів