Під АП громадськість вимагала відставки Мендель і Богдана

  10 Червня, 2019 20:03
  Громадяни вимагають допустити до формування дорожньої карти Мінського процесу волонтерів, активістів та ветеранів.

  Під стінами Адміністрації президента (АП) ввечері 10 червня тисячі громадян, зокрема волонтери і військовослужбовці, вимагали відставки прес-секретаря глави держави Юлії Мендель та голови АП Андрія Богдана.

  Про це інформує Громадська ініціатива "Захисти Україну".

  Учасники акції тримали жовто-блакитні прапори і викрикували: "Ганьба", "Ні – капітуляції", "Кучму – геть!", "Відповідай-те!".

  "Нова влада має допустити представників громадських об’єднань до процесу Мінської групи щодо створення дорожньої карти. Ми маємо знати, що нас, нашу країну, армію не згадять там. У нас вже є такі підозри. Вимоги – допустити ветеранів, волонтерів до контактної групи", – заявив один із учасників акції, зауваживши, що зібралися заради армії, а не політики.

  Серед озвучених спікерами вимог – забезпечення можливості військовим адекватно відповідати артилерією, превентивне застосування артилерії у разі виявлення ворожої артилерії, що порушує Мінські угоди.

  За словами спікерів, люди також вимагають відставки голови Адміністрації Андрія Богдана через порушення закону про люстрацію і відставки прес-секретаря Юлії Мендель через заяви, що дискредитують українських військових.

  Мова про останню заяву Мендель, яка в ефірі 9 червня повідомила, що українські військові не повинні реагувати на провокації бойовиків, зокрема стріляти по соціальних об’єктах, де можуть перебувати мирні громадяни. Так Мендель пояснила думку Кучми щодо припинення обстрілів у зоні ООС.

  Учасники акції запалили шини і залишили на стінах Адміністрації фотокартки із загиблими військовими.

  Нагадаємо, 3 червня журналістка Юлія Мендель перемогла у конкурсі на посаду прес-секретаря президента Володимира Зеленського.

  Теги : військовослужбовці РФ Адміністрація Президента Кучма акція протесту Андрій Богдан Юлія Мендель
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів