Переатестацію в поліцію пройшов убивця 20-річного студента в 2010 році

  26 Серпня, 2016 23:08
  В новій поліції працює людина, яку визнали винним у смерті хлопця в райвідділку.
  Сергій Приходько
  Сергій Приходько

  Переатестацію у нову поліцію пройшов Сергій Приходько, який у званні старшого лейтенанта у 2012 році був засуджений за вбивство студента Ігоря Індила.

  Про це написав журналіст Дмитро Гнап на своїй сторінці у Facebook.

  За словами журналіста, Приходько, як і на момент убивства працює в Шевченківському райвідділку поліції.

  "Погляньмо, як пройшла переатестація в Києві. Пам'ятаєте, як кілька років тому у київському райвідділку міліції загинув студент Ігор Індило?...старший лейтенант Сергій Приходько був головним обвинувачуваним в смерті студента…Приходько отримав тоді лише умовний термін - 5 років за перевищення влади. Зараз родина студента намагається оскаржити цей вирок в Страсбурзі", - написав Гнап.

  За словами журналіста, Приходько наразі працює у "секторі превенції", який складається з колишніх дільничних, відповідає за громадський порядок на Сирці, і за роботу з неповнолітніми.

  Нагадаємо, у Шевченківському районному відділку міліції в 2010 році загинув 20-річний студент. Приходька за тією справою був засуджений до 5 років позбавлення волі за перевищення службових повноважень. Міліціонер тоді був звільнений від відбування покарання з випробувальним терміном на два роки.

  Теги : переатестація національна поліція Дмитро Гнап
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів