Переатестація поліцейських у Києві: 845 скарг, невдоволення тестами

  15 Сiчня, 2016 15:17
  Правоохоронці відмовляються проходити поліграф та скаржаться на те, що потрібно відповідати на питання щодо майна членів родин.

  У Києві та Київській області закінчується процес атестації працівників Національної поліції. 

  Про це повідомила речниця Центру рекрутингу в Національній поліції України Олена Дятлова.

  Загалом у Києві та області мають переатестувати 13,5 тисяч співробітників, включаючи апарат. Працює 17 атестаційних комісій: 3 - для апарату, 8 - у Києві, 6 - у області.

  Станом на 14 січня пройшли атестацію 10 483 співробітника, в т.ч.: 1380 робітників апарату, 5869 – співробітників київської поліції та 3234 – поліції області.

  Серед протестованих 353 особи рекомендовані на проходження поліграфуОднак є ті, хто письмово відмовляється проходити "детектор брехні".

  Також поступило 845 скарг на атестацію – їх розглянуть дві окремі комісії із розгляду скарг.

  Багато правоохоронців скаржаться на питання у тестах та на вимоги оприлюднити дані про майно родини.

  Всі результати переатестації обіцяють оприлюднити після закінчення всіх процедур. А після атестація почнеться у регіонах – першою після Києва стане Хмельницька область. Там під атестацію підпадають 2200 співробітників.

  Нагадаємо, 13 грудня під стінами МВС пройшов мітинг профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, до яких долучились члени сімей співробітників міліції та ветерани МВС.

  Як відомопонад 30% екс-міліціонерів Києва, які захотіли працювати в Нацполіції, показали дуже низький результат на першому етапі переатестації.

  Теги : переатестація поліграф поліцейські
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів