Переатестація міліції в поліцію розпочинається. Подробиці

  4 Листопада, 2015 12:43
  До атестації не допустять діючих співробітників міліції, стосовно яких є підтверджена інформація про вчинення правопорушення.
  Перші патрульні київської поліції. З них починалась реформа
  Фото: UA1
  Перші патрульні київської поліції. З них починалась реформа

  Процес переатестації міліції в поліцію почнеться з Києва та Київської області.

  Про це сьогодні повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.

  Переатестацію проводитимуть на базі територіальних органів Національної поліції України та вищих навчальних закладів МВС. Її куруватиме Центральна комісія МВС, яку очолить сам Аваков.

  До складу комісії увійдуть народні депутати Мустафа Найєм та Антон Геращенко, а також правозахисники, громадські діячі та керівництво МВС. Члени комісії будуть проводити співбесіди з кандидатами на керівні посади в Національній поліції.

  На час атестації затверджується перехідна (тимчасова) штатна структура Національної поліції, яка діятиме до остаточного і повного комплектування всіх підрозділів поліції.

  До атестації не допустять діючих співробітників міліції, стосовно яких є підтверджена інформація про вчинення правопорушення.

  Комісія МВС сформує склад атестаційних комісій обласних органів Національної поліції і буде розглядати спори, що виникли в обласних комісіях. У деяких випадках за рекомендацією комісії кандидат муситиме пройти опитування на поліграфі.

  Атестаційний конкурс матиме декілька етапів залежно від категорії посад. Кандидати на посади начальницького складу пройдуть спеціалізований тест, співбесіду, опитування із застосуванням поліграфа, а також тест на благонадійність, професійну етику та організаційну прихильність. Кандидати на посади в поліцейські підрозділи буду проходити професійний тест і співбесіду.

  Аваков підкреслив, що в разі незгоди результати переатестації можна буде оскаржити в МВС. З цією метою у міністерстві створено спеціальну електронну поштову скриньку.

  Теги : Мустафа Найєм МВС Арсен Аваков поліція Антон Геращенко переатестація поліграф міліція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів