Під Радою почали голодувати за закон про реструктуризацію валютних кредитів

  19 Травня, 2015 10:34
  Мітингувальники вимагають ухвалення закону, яким передбачається переведення валютних кредитів у гривневий еквівалент за початковим курсом.

  Під Верховною Радою зібрались близько десяти людей, які вимагають від парламенту ухвалити закон про реструктуризацію зобов`язань за кредитами в іноземній валюті.

  Самі протестувальники заявляють, що у зв’язку з цим проводять голодування. Біля них зібралось біля 50 людей, а також чергує бригада швидкої медичної допомоги.

  За словами одного з учасників акції, голодування почалось з учорашнього дня і з цього приводу вже подана відповідна заявка до КМДА. Мітингувальники, які мають валютні кредити вимагають, щоб їх перевели у гривневий еквівалент за тим курсом, який був на момент отримання кредиту. Відповідний законопроект наразі знаходиться на розгляді у комітетах.

  Нагадаємо, Верховна Рада 9 квітня підтримала у першому читанні законопроект про реструктуризацію зобов`язань за кредитами в іноземній валюті. Згідно нього, всі фінустанови за письмовою заявою громадян України мають протягом місяця провести реструктуризацію зобов’язань за кредитним договором.
  Теги : Верховна Рада закон мітинг реструктуризація валютні кредити
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів