Павло Петренко відхрещується від звернень до Мін`юсту

  10 Грудня, 2015 19:09
  Публічне звітування про роботу відомства отримало небажаний для міністра оборот.
  Павло Петренко, міністр юстиції України
  Фото: UA1
  Павло Петренко, міністр юстиції України

  Під час публічного звіту про результати роботи Мін'юсту за 2015 рік членів Уряду антикорупційного блоку щодо виконання Програми діяльності Кабінету міністрів України міністр юстиції Павло Петренко заявив, що йому нічого не відомо про конфлікт навколо житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", повідомляє кореспондент UA1.

  Петренко зазначив, що не отримував жодних офіційних звернень у цьому стосунку. Така заява викликала обурення серед присутніх на заході представників підприємства, оскільки вже понад два тижні вони намагаються отримати бодай якийсь коментар стосовно спроб рейдерського захоплення "ЖЛ".   Зокрема, юрист фабрики зазначив, що було зареєстровано два офіційних звернення – від 3-го та від 4-го грудня, – адресованих безпосередньо міністру юстиції. Однак наразі жодної відповіді на ці звернення отримано не було.

  Присутні журналісти підтвердили ігнорування прес-службою міністерства запитів щодо надання коментарів стосовно ситуації, що склалася.

  Нагадаємо, житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" зазнає рейдерських атак, організованих народним депутатом Сергієм Пашинським. Менеджмент фабрики стверджує, що ці протиправні дії покриваються міністром юстиції Павлом Петренком.

  Протягом останнього тижня працівники фабрики влаштовують акції протесту під Мін`юстом, однак чиновники відомства ігнорують їх вимоги та переховуються від протестувальників.

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів