Пашинського намагались занести в ГПУ

  29 Липня, 2016 13:07
  Активісти намагалися занести опудало депутата Сергія Пашинського в тюремній робі до будівлі Генеральної прокуратури.

  Працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" вкотре мітингували під ГПУ. Кондитери вимагають від Юрія Луценка активізувати розслідування злочинів, пов’язаних з рейдерським захопленням кондфабрики "ЖЛ".

  Про це журналістам під час мітингу заявив член наглядової ради та один з власників фабрики "ЖЛ" Денис Долинський, передає кореспондент UA1.
  "Ми просимо Юрія Віталійовича разом з президентом України, разом з прем’єр-міністром вирішити нашу проблему – допомогти забрати звідти банду Сергія Пашинського та "Народного Фронту". Допомогти нам – як власникам підприємства, так і працівникам – повернути фабрику. Спокійно працювати там та сплачувати податки", – сказав  Долинський.

  Крім того, підприємці наголосили, що вимагатимуть зняття з  Пашинського депутатської недоторканості, оскільки саме через його протиправну діяльність дві тисячі громадян України вже вісім місяців залишаються без роботи та засобів до  існування.

  "Ми сьогодні прийшли до генпрокурора вимагати, щоб він подав на зняття депутатської недоторканості з депутата Пашинського, який вже вісім місяців захопив і утримує Житомирську кондитерську фабрику та грабує її разом зі своїм бізнес-партнером Сергієм Тищенком", – заявив член наглядової ради фабрики.


  Нагадаємо, співробітники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" з листопада минулого року намагаються повернутися на свої робочі місця, втрачені у результаті рейдерського захоплення підприємства. Менеджмент кондфабрики вказує на безпосередню причетність до злочину народного депутата Сергія Пашинського.

  Теги : ГПУ сергій пашинський Юрій Луценко рейдерське захоплення акція протесту «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів