Пашинського намагались занести до НАБУ

  5 Серпня, 2016 16:56
  Активісти принесли Пашинського та мішки з доказами його злочинів в Національне антикорупційне бюро.

  У п’ятницю, 5 серпня, працівники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" мітингували під НАБУ. Кондитери вимагають від директора НАБУ Артема Ситника активізувати розслідування злочинів, пов’язаних з рейдерським захопленням кондфабрики "ЖЛ". Активісти привезли під будівлю агентства опудало нардепа Сергія Пашинського та мішки з доказами його вини.

  Про це інформує кореспондент UA1.   

  "Ми приїхали, щоб підтримати НАБУ в розслідуванні по справі Житомирської кондитерської фабрики. Також ми хочемо, щоб Пашинському вже нарешті виписали підозру та він відповідав згідно з законом", – зазначив один із співвласників фабрики Денис Долинський.

  Долинський зауважив, що неприпустимо чекати вісім місяців, поки детективи НАБУ розслідують справу щодо захоплення Житомирської кондитерської фабрики, оскільки 2000 працівників залишились без засобів до існування. Він додав, що вже записався на особистий прийом до директора НАБУ.

  "Ми приїхали до Артема Сергійовича передати докази злочинів депутата Пашинського – найбільшого корупціонера. Ми записались до нього на особистий прийом та будемо вимагати зустрічі.  Я хочу особисто поставити питання, коли вже нарешті ця справа буде розслідувана", – заявив Долинський.

  Раніше активісти намагалися доставити опудало депутата Сергія Пашинського в тюремній робі у будівлю Генеральної прокуратури, однак до ГПУ мітингувальників не пустили.

  Нагадаємо, співробітники Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" з листопада минулого року намагаються повернутися на свої робочі місця, втрачені в результаті рейдерського захоплення підприємства. Менеджмент кондфабрики вказує на безпосередню причетність до злочину народного депутата Сергія Пашинського.

  Теги : сергій пашинський Артем Ситник акції протесту НАБУ рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів