Пашинський збирає на мітинги проти фабрики "ЖЛ" проплачених людей

  23 Грудня, 2015 12:39
  Вже майже місяць житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" відбиває рейдерські атаки. В організації спроби захоплення фабрики керівництво підприємства звинувачує народного депутата Сергія Пашинського та міністра юстиції Павла Петренка.

  Один із засобів, які використовують рейдери, – проплачені мітинги начебто колишніх працівників фабрики. Таким чином вони намагаються дискредитувати керівництво "ЖЛ", підтримуване трудовим колективом.

  Ми спробували дізнатись, хто ж ці люди, які приходять на пікети проти підприємства. І виявилось, що жодного – навіть колишнього – працівника фабрики серед них немає.   

  Учасники мітингу не можуть пояснити, проти чого або за що вони виходять на акції. Люди ховають обличчя і агресивно налаштовані до журналістів. На запитання про те, яким чином вони причетні до фабрики, розгублено згадують друзів, котрі начебто там працювали.

  А організатор одного з мітингів у прямому розумінні просто втік від камери.

  Не на камеру ж люди зізнаються, що прийшли постояти за 50 гривень. На пенсію прожити важко, ось і виходять на проплачені акції проти кондитерської фабрики. Водночас самі розуміють, що вчиняють негідно, тому й ховають обличчя від камер.

  "Якби вони колись працювали на фабриці, ми б їх знали в обличчя. А ми серед них нікого не знаємо. Ці люди приходять і мітингують за гроші. Ніхто з них ніколи на фабриці не працював", – каже пані Наталя, яка працює на підприємстві майже 14 років.

  Нагадаємо, протистояння навколо житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" триває з кінця листопада, коли підприємство було незаконно виключено з Державного реєстру юридичних осіб. Працівники фабрики, протестуючи проти спроби рейдерського захоплення, оголосили страйк та пікетують Міністерство юстиції, вимагаючи встановлення справедливості. 

  Теги : Мін’юст Павло Петренко сергій пашинський тітушки акції протесту рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів