Пашинський перешкоджав розслідуванню ситуації на Житомирській фабриці - Соболєв

  1 Липня, 2016 16:36
  Нардеп-рейдер залучив усі ресурси, щоб відвернути увагу від зухвалого захоплення підприємства та подати ситуацію як "корпоративний конфлікт".

  Народний депутат та сумнозвісно відомий рейдер Сергій Пашинський доклав зусиль, аби в Верховній Раді не було створено Тимчасову слідчу комісію з розслідування ситуації навколо Житомирської кондитерської фабрики.

  Про це розповів народний депутат фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв в інтерв'ю газеті "Експрес".

  Він підтвердив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє обставини захоплення фабрики.

  "Напад на пiдприємство вiдбувся наприкiнцi минулого року. Тодi фабрику захопили понад 300 озброєних молодикiв у масках. Керував ними колишнiй директор пiдприємства Пашинського "Житомирторф" Олександр Рогаль, тобто людина, наближена до Пашинського", - підкреслив Соболєв.

  Нардеп додав, що саме тоді Пашинський, "знаючи, що у Верховнiй Радi хочуть зiбрати Тимчасову слiдчу комiсiю для розслiдування ситуацiї, залучив усi ресурси, щоб вiдвернути увагу вiд розбiйного нападу й подати iнцидент як корпоративний конфлiкт".

  Нагадаємо, у результаті рейдерського захоплення Житомирська кондитерська фабрика не працює вже понад шість місяців. Роботу втратили 2 тисячі сімей, бюджет області недоотримав більше 10 млн гривень.

  19 травня трудовий колектив "ЖЛ" вирішив вигнати рейдерів, але спецназ побив громадян, які змогли зайти на територію фабрики.

  Теги : Верховна Рада сергій пашинський сергій соболєв рейдерське захоплення «ЖЛ» Олександр Рогаль Житомирська кондитерська фабрика
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів