Пашинський з сином вкрали 28 млн грн у суднобудівельників Миколаєва

  23 Серпня, 2016 17:17
  Робітники заводу вже кілька місяців не отримують зарплатні.

  Державне підприємство в системі "Укроборонпрому" "Суднобудівний завод імені 61 комунара" у місті Миколаєві розкрадає сім’я народного депутата Сергія Пашинського.

  Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив нардеп Сергій Каплін.   

  Як стверджує народний депутат, наразі держава винна робітникам заводу 28 млн гривень. Також існує 2,5 млн гривень заборгованості із зарплати вже звільненим робітникам.

  Каплін прямо звинувачує у розкраданні державного майна голову наглядової ради "Укроборонпрому" Пашинського та його сина, який обіймає одну з керівних посад у цьому ж ДП.

  Народний депутат заявив, що має намір разом з профспілками боротися за інтереси заводчан та висунув вимоги щодо врегулювання ситуації.

  "Вимагатимемо, щоб зупинили операцію з фіктивного банкрутства цього підприємства, адже це військове підприємство, яке може виготовляти БТРи, це військове підприємство, яке може виготовляти інші види озброєнь. Це сьогодні треба берегти і захищати, цей трудовий колектив, який формувався роками, де покоління людей працювали," – наголосив Каплін.

  Окрім того, політик налаштований добитися повної виплати заборгованості перед робітниками заводу.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося про причетність Сергія Пашинського до рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики, внаслідок чого робочі місця втратили близько 2000 осіб.

  Теги : корупція Укроборонпром Миколаїв сергій пашинський невиплати Суднобудівний завод ім. 61 комунара
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів